Pomoc kuchenna

Praca w systemie równoważnym
Kołobrzeg, Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Dodane 6 lat dni temu

Wymagania:

Doświadczenie gastronomiczne
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Umiejętność pracy z ludźmi
Dyspozycyjność
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań

Obowiązki:

Pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z zaplanowanymi przez dietetyka jadłospisami dla poszczególnych grup ludności

Oferujemy:

Umowę o pracę w systemie równoważnym
Możliwość zdobycia doświadczenia
Satysfakcję z wykonywanej pracy
Miłą atmosferę w pracy
Godziwe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem KOŁOBRZEG POMOC KUCHENNA na adres e-mail: biuro@foodinvestment.pl  lub o kontakt telefoniczny: 660 577 233

Cechy oferty pracy

StanowiskoPomoc kuchenna

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Food Investment S.A. z siedzibą w Gdynia, ul. Spokojna 4, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia ewentualnej oferty pracy. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.